Patēriņa kredīts ar zemām procentu likmēm

Ikdienas situācijās, kad pietrūkst finansējums svarīgiem ikdienas pirkumiem, kā papildus nauda visiem noderēs izdevīgs aizdevums internetā, ar iespēju sadalīt maksājumu pa daļām. Šādi aizņemoties pirkumu veikšanai, visbiežāk tiek izmantots patēriņa kredīts, kuram nav ierobežojumu par to, kā tiek izlietota kredītā saņemtā naudas summa.

0
0
46. 95
*mēneša aptuvenais maksājums
Patēriņa kredīts

Izvēloties, saņemt kredītu dažādu pirkumu veikšanai, tieši patēriņa kredīti ir iecienītākā un populārākā izvēle Latvijas patērētāju vidū. Šāda izvēle ir pašsaprotama, jo atšķirībā no citiem finansēšanas pakalpojumiem, kuriem nav ierobežojumu aizdevuma izmantošanai, tam ir arī zemākā procentu likme.

Izdevīgs naudas aizdevums internetā

Patēriņa kredīta plašais pielietojums, katram ļauj īstenot jebkuru savu ieceri, tomēr vienlaikus der atcerēties, ka savus plānotos pirkumus iespējams arī apvienot zem viena aizdevuma. Tas sniegs papildus priekšrocību, jo viens maksājums, ar vienu fiksētu procenta likmi, ļaus ietaupīt uz papildus procentu maksājumiem. Turklāt, tas noteikti būs arī drošāk, jo nepieciešams atcerēties veikt tikai vienu maksājumu. Tādā veidā ikviens var saņemt lielāku summu un aizdevums var tikt izmantots:

  • dažādiem pirkumiem, līdzīgi kā kredīts sadzīves tehnikas iegādei,
  • dāvanu iegādei un citiem izdevumiem svētku organizēšanai,
  • sporta vai atpūtas inventāra pirkumiem
  • vai kalpot pat kā kredīts rēķiniem, dažādu pakalpojumu apmaksai.
Labs patēriņa kredīts internetā

Šāds naudas aizdevums ar zemu procenta likmi, pārsvarā ir kā ilgtermiņa kredīts, tomēr, ja salīdzinoši īsā laikā tiek plānoti un gūti ienākumi, der atcerēties, ka kredīta pirmstermiņa atmaksa iespējama vispār bez procentiem un to atgriezt varat jebkurā sev ērtā laikā. Salīdzinājumā ar to, kādi ir īstermiņa aizdevumi, izvēloties garāku patēriņa kredīta atmaksas periodu, tam būs stipri mazāks maksājums, kas ļaus arī ietaupīt, vai atļauties vairāk.
Noslēgumā, vēlamies pieminēt un atgādināt, ja Jums nepieciešams aizdevums, rūpīgi apskatiet piedāvājuma detaļas, nepieciešamības gadījumā konsultējoties ar speciālistiem. Mums svarīgi Jums piedāvāt labākos risinājumus tā, lai tas būtu drošs kredīts, drošiem pirkumiem.

bilde patēriņa kredīts ar zemām procentu likmēm
Patēriņa kredīts ar zemām procentu likmēm
FixKredīts logo

Komentāri (10)

Raksta:
10.11.2023 15:03
Kolosāli, kur bijāt pirms mēneša kad meklēju kurš izdevīgākais patēriņa kredīts priekš manis
Raksta:
14.11.2023 18:41
Šis jau kā reiz pirms svētkiem - noderēs kā aizdevums dāvanām. Labi ka ilgtermiņa kredīti lai maksājumi mazāki
Raksta:
21.11.2023 17:50
Cik tad ir zema tā procentu likme? Man patiktu ja nav vispār. Līdzīgi kā bezprocentu kredīts
Raksta:
27.11.2023 18:42
Kaut kāds preču kredīts bez procentiem gan jau ir arī iespējams domāju
Raksta:
20.12.2023 17:39
Varbūt es kļūdos bet man šķiet ka tādu bezprocenta variantu gan jau tikai veikalos var saņemt kredītu formā
Raksta:
03.01.2024 17:27
Nav gan viss tā. Man izdevās arī kad kredīts internetā sagāja bez procentiem. Tiesa gan tur mazliet gudri jarikojas lai tā sanāktu. Bet ja labs konsultants pretī arī iedos info
Raksta:
19.01.2024 17:48
Kad veikalā vairs nav zemas cenas jāmeklē zemākā procentu likme kredītam - smieklīgi
Raksta:
08.02.2024 18:15
Smieklīgi bet fakts Viktorij, bet pie mums jau visu ko var sagaidīt, atceros kā šodien kad viena kredīta kompānija man piedāvāja saņemt kredītu lai pirktu Tv kā aizdevumu pret auto - lūk tas jau ir smieklīgi kad tu pērc ko tik mazvērtīgu šķiet bet sāc ieķīlāt vērtīgāko
Raksta:
28.02.2024 18:05
katrs jau dzīvo pēc savām iespējām, tomēr ja vajadzības spiež jārīkojas tā kā reāli to var izdarīt. Vēl jau ir dažādi ātrie aizdevumi kuri palīdz aizņemties naudu uz īsu laiku un ja atdod tad tur laikam vispār sanāk kā bezprocentu aizdevums - ja vien es tagad nekļūdos
Raksta:
23.04.2024 10:51
Cik saprotu tad vispār naudas kredīti ir tie kuriem zema procentu likme nekad nesasniegs kaut kāda lielāka pirkuma aizdevuma gpl vai ne?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!