Kredīts moduļu mājas iegādei

Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku izvēlas dzīvot ekonomiskāk un ergonomiskāk, izvēloties arī videi draudzīgu mājvietu un neskatoties uz to, vēlmi pēc savas dzīves vietas palīdzēs īstenot naudas aizdevums mājokļa iegādei arī tad ja vēlaties pirkt moduļu mājas. Iespējas aizņemties šādam mērķim ir vairākas, tostarp arī tāds vienkāršs aizņēmums kā patēriņa kredīts līdz 25’000 €, kuru iespējams izlietot arī neliela nekustamā īpašuma pirkumam.

0
0
46. 95
*mēneša aptuvenais maksājums
Patēriņa kredīts

Koka karkasa un moduļu mājas kļūst arvien populārākas, par ko liecina arī iedzīvotāju pieprasījums pēc finansējuma, kur redzams, ka par aizdevuma summu tiek plānota moduļu māju būvniecība, remonts vai gatavas moduļu mājas iegāde. Līdz ar to plašo pieejamību pieejams kļūst arī tā saucamais mazais mājokļa kredīts, kura lielākā priekšrocība ir tā, ka šis ir kā aizdevums bez ķīlas.

Aizdevums moduļu mājas pirkumam

Finansēt neliela nekustamā īpašuma pirkumu ikviens var izmantojot plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kurā ietverti gan aizdevumi bez ķīlas, gan kredīti pret ķīlu. Ņemot vērā, ka iespējams iegādāties pat gatavas moduļu mājas, svarīgi paredzēt tās novietošanas vietu, kur izbūvēti moduļu mājas pamati. Patēriņa kredīts jeb mazais mājokļa kredīts noteikti noderēs un iegūtie līdzekļi var tikt izmantoti arī šo pamatu būvniecībai. Gadījumos, kad pieaug kopējie izdevumi un nepieciešams aizdevums uz lielāku summu, kur patēriņa kredīts bez ķīlas objektīvu iemeslu dēļ nav pieejams, neatmetiet sapni par savu mājokli, jo iespējams Jums var palīdzēt tādi finanšu pakalpojumi kā:

  • Naudas aizdevums ar galvotāju,
  • Kredīts mājokļa remontam,
  • Neliels aizdevums pret auto.
Kredīts mājas būvniecībai

Vienlaikus der atcerēties, ka saņemt kredītu nekustamam īpašumam iespējams ne tikai kā patēriņa kredīts uz neilgu laiku, bet arī kā ilgtermiņa aizdevums, kāds ir hipotekārais kredīts, kurš paredz, ka Jūsu iegādātais īpašums kalpo kā nodrošinājums finansējuma saņemšanai. Tas nozīmē, ka pat šādi nekustamie īpašumi, kādi ir moduļu mājas, koka karkasa māja un citas nelielas būves, tiek finansētas un tām pieejami aizdevumi pret nekustamā īpašuma ķīlu, tostarp, par ķīlu var kalpot jau esošs nekustamais īpašums.
Mūsu ieteikums, neatkarīgi ne no kā, parūpēties katram pašam par papildus nodrošinājumu, kādu sniedz mājas apdrošināšana, jo arī šādām ēkām tāda ir pieejama. Turklāt šāda apdrošināšanas polise Jūs pasargās no papildus izdevumiem, visa kredīta maksāšanas perioda laikā, kādu nosaka konkrētais aizdevuma līgums.

bilde kredīts moduļu mājas iegādei
Kredīts moduļu mājas iegādei
FixKredīts logo

Komentāri (3)

Raksta:
25.06.2024 17:20
Un es jau domāju ka nekad netikšu pie savas karkasa mājas. Ja jau šitā var tad jā jāpaņem laikam kredīts un tad vismaz var maksāt pakāpeniski un pa daļām ne uzreiz
Raksta:
02.07.2024 19:17
Tas jau kā kuram finanses atļauj. Bet viņas man šķiet dārgi nemaz nemaksā. Atkarīgs laikam cik liela tā moduļu māja un vai vispār ir zeme kur nolikt viņu. Ja vēl vajag pirkt zemi tad gan lielāki izdevumi
Raksta:
18.07.2024 18:02
Vai šis aizdevuma veids pieļauj iespēju iegādāties arī konteineru mājas ?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!